Winnaar van bedrijvencompetitie SV Meteoor is bekend !

Winnaar van bedrijvencompetitie SV Meteoor is bekend !

Maandagavond 25 maart is de finale gespeeld van de SV Meteoor badminton bedrijvencompetitie 2019. Tijdens de spannende play-offs wist het team van Computerservice Veendam eerst het team van de Lidl met 3-2 te verslaan. In de finale moesten ze het opnemen tegen het team van Schildersbedrijf Willy Deuze (die in de halve finale de A7 koeriers hadden uitgeschakeld). 

Het schildersbedrijf is al jaren de vaste sponsor die dit evenement mogelijk maakt maar weet ook elk jaar weer een succesvol badminton team op het veld te zetten.

De finale eindigde uiteindelijk in een 4-1 uitslag voor de ICT’rs – de wisselbeker krijgt het komende jaar vast een mooi plaatsje bij de computerservice.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *