Veel spannende 3-game wedstrijden op 51e Master SV Meteoor toernooi

Veel spannende 3-game wedstrijden op 51e Master SV Meteoor toernooi

416 badminton wedstrijden zijn er gespeeld afgelopen weekend in het Indoorcentrum Veendam. Bijna 250 deelnemers hebben gestreden om zondagavond op de hoogste podiumplaats te kunnen staan. En dat dat niet zonder slag of stoot is gebeurt blijkt wel uit de statistieken. Meer dan een derde van die wedstrijden werd beslist in 3 games. Even leek het erop dat dit de organisatie in de problemen zou brengen qua tijdsplanning toen men zaterdagochtend zo’n 45 min achterliep op het geplande schema. Later die middag werd de achterstand weer goed gemaakt en uiteindelijk eindigde het programma van zowel de zaterdag als de zondag keurig op tijd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *